تفدیم شعر

او مرد میدان عمل آمد خوش آمد

                          لایق به الله و مدّد آمد خوش آمد

اکنون ندا داده وطن جنبش خوش آمد

                           گردون هواداری کُند، یاری خوش آمد

ای ترک و کُرد، فارس و عرب گوئید خوش آمد

                            بلوچ ، گیلک ، لُر  ترکمن گوئید خوش آمد

سیّد محمّد خاتمی آمد خوش آمد

                            مژده پیروزی رسید گوئید خوش آمد

 

سعید عرفان   بهمن٨٧

 

 

/ 6 نظر / 2 بازدید
مونا

سلام آقای سعید عرفان برخلاف مقالات خوبتان در وبلاگ. برایم عجیب بود که در مورد آقای خاتمی که فقط احساسات مردم را به بازی گرفت و اصلاَ مرد عمل نبود و خیلی جاها سکوت کرد و اقتدار یک رئیس جمهور 20 میلیون نفری را نداشت همچین شعری سروده اید!!!!!!!!!!!!!!!!

علی

واقعاَ فکر میکنید باید به مردی که اینقدر بی دل و جرات است و در تمام عرصه های سخت مردم و دانشجویان را تنها گذاشت دوباره خوش آمد گفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!![متفکر]

کور امیدوار

انان که نداند و بداند که نداند لنگان خر خویش به مقصد برسانند آنان که نداند و نداند که نداند در جهل مرکب ابد و دهر بمانند

امید

محتوی مشخص است اما قالب شعر را نیز می بایست رعایت نمود. تغییر مقطع تاریخی و شرایط , الزام به دقت بیشتر را می طلبد . برای این شرایط ارائه راهکار جدید متناسب با مشکلات بوجود آمده در تمام عرصه ها را میطلبد . به امید روزی که مستقل از شخص (کیش شخصیت) به راهکارها بپردازیم و بالاتر از احساس با منطق مان دوستان را به بهترین گزینه ممکن در شرایط موجود هدایت کنیم .

توجه شما را به آنچه حسین شریعت مداری نگاشت و بازگوی بخشی از واقعیت و آدرس غلط ایشان جلب میکنم . این گروه هیجان جریان 14 مارس را در ایران بیافریند و الگوسازی شبیه به لبنان وپاکستان را بازسازی کنند .

و حال مرثیه در رفتن